Najlepsze symulatory na telefon

Trochę chyba przyzwyczailiśmy się wszyscy do tego, że gry symulacyjne będą dedykowane głównie na komputery osobiste. Tendencje z wykorzystaniem urządzeń są jednak bardzo wyraźne i okazuje się, że coraz chętniej gramy w najróżniejsze gry na telefonach komórkowych. A okazuje się, że producenci zwracają uwagę na taki coraz większy popyt, dostarczając także bardzo interesujące symulatory właśnie na smartfony. Jest cała masa przepięknych produkcji, które imitują prawdziwe albo też fikcyjne czynności. Są więc symulacje prowadzenia pojazdów takich jak koparki albo autobusy. Można też zabawić się w sterowanie samolotem, okrętem, czy też czołgiem. Nie brak także produkcji symulujących codzienną egzystencję, takich jak na przykład The Sims.

Mobilne codzienne życie w The Sims

The Sims to jak wiadomo gra kultowa, a więc w końcu musiała doczekać się wersji mobilnej. To bestseller w przypadku symulatorów życia od bardzo znanego koncernu Electronic Arts. Znajdziemy tu te same wszystkie funkcje i historie spotykane w wersji na komputer. Aplikacja skupia się, więc na kształtowaniu i stymulowaniu życia postaci wirtualnych. Zabawa umożliwia nam wybór wyglądu, a także cech osobowości i celów życiowych postaci.

MudRunner

Ten tytuł zadowoli wszystkich miłośników smartfonów i ciężarówek terenowych. Gracze mają możliwość kierować najróżniejszymi pojazdami, które są w stanie przymierzać drogi nawet w tych najbardziej ekstremalnych warunkach. Jeżeli uwielbiasz kierować ciężkim sprzętem i chcesz oddawać się takiej rozrywce w każdym miejscu, to warto zainstalować tę aplikację na smartfonie. Grafika jest przepiękna, a rozrywka jest zagwarantowana na wiele godzin.

Patroluj ocean łodzią podwodną

Znajdzie się także interesująca rozrywka dla miłośników przygód morskich i pasjonatów II Wojny Światowej. Jeżeli uwielbiasz historię i militaria, a także tematy związane z morzem i oceanami, to na pewno będziesz chciał zainstalować Crash Dive 2. Jest to gra, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dobrej rozrywki dedykowanej na telefony. W przypadku tego tytułu zadanie mamy kierować amerykańską łodzią podwodną właśnie w czasie II Wojny Światowej. Celem jest patrolowanie Południowego Pacyfiku. Oczywiście nie zabraknie walki, ponieważ trzeba eliminować wrogie okręty.

Symulatory budowlane

Ciekawą opcją, jeżeli chodzi o symulatory na telefon, może być także gra budowlana Construction Simulator 3. To bardzo fajna symulacja, w której jednak nie zabraknie także elementów strategii ekonomicznej. Zadaniem gracza jest prowadzenie firmy budowlanej, co musi się naturalnie wiązać z podejmowaniem kolejnych zleceń. Trzeba jednak własnoręcznie realizować roboty budowlane przy użyciu specjalistycznych pojazdów i maszyn. Jeśli lubisz taką tematykę, to bawić się będziesz wybornie.

Jak widać, mnóstwo jest najróżniejszych interesujących tytułów, a lista będzie rzeczywiście bardzo długa. Nie sposób na pewno wszystkich wypróbować. Jednocześnie też zawsze przecież mamy możliwość zainstalowania i szybkiego odinstalowania takich aplikacji, które na systemach dedykowanych na smartfony działają rzeczywiście bardzo dobrze i z instalacją nigdy nie ma problemu.

 

Autor: Daniel Malinowski

0 komentarzy

Dodaj komentarz