Najlepsze gry od lat 18

Przygotowaliśmy listę najlepszych gier na konsolę dla graczy powyżej 18 roku życia, z różnych gatunków. Oto ona.

The Last of Us Part II (PlayStation 4/5)

Gra akcji z elementami survival horroru, osadzona w postapokaliptycznym świecie, w którym główna bohaterka Ellie szuka zemsty na ludziach, którzy zrobili jej krzywdę. Gra wyróżnia się niesamowitą grafiką, emocjonalną historią i doskonałą grą aktorską.

Red Dead Redemption 2 (PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/S) – gra akcji z elementami westernu, w której wcielamy się w Arthura Morgana, członka gangu łupiącego banki i pociągi. Gra wyróżnia się piękną grafiką, realistycznym podejściem do koni i broni, oraz wciągającą historią.

God of War (PlayStation 4/5)

Gra akcji z elementami przygodowymi, w której wcielamy się w Kratosa, boga wojny, który wraz ze swoim synem Atreuse’em wyrusza na niebezpieczną podróż po skandynawskiej mitologii. Gra wyróżnia się niesamowitą grafiką, doskonałą grą aktorską i innowacyjnym systemem walki.

The Witcher 3: Dziki Gon (PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/S, Nintendo Switch, PC)

Gra RPG osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego, w której wcielamy się w Geralta z Rivii, łowcę potworów. Gra wyróżnia się ogromnym światem do eksploracji, niesamowitą historią i wciągającym systemem walki.

Bloodborne (PlayStation 4/5)

– gra akcji z elementami horroru, osadzona w mrocznym świecie, w którym gracz wciela się w łowcę bestii, który szuka sposobu na wyjście z koszmaru. Gra wyróżnia się mroczną atmosferą, doskonałą grą aktorską i wymagającym systemem walki.

Sekiro: Shadows Die Twice (PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/S, PC)

gra akcji osadzona w średniowiecznej Japonii, w której wcielamy się w bezimiennego wojownika, który próbuje odbić swoją panią z rąk złego lorda. Gra wyróżnia się doskonałym systemem walki, wymagającym podejściem do rozgrywki i piękną grafiką.

Dark Souls III (PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/S, PC)

Gra akcji z elementami RPG, osadzona w mrocznym świecie, w którym gracz musi walczyć z potężnymi przeciwnikami i bossami, aby osiągnąć cel. Gra wyróżnia się brutalnym systemem walki, wymagającym podejściem do rozgrywki i niesamowitą atmosferą.

 

Autor: Daniel Malinowski

0 komentarzy

Dodaj komentarz